Sala konferencyjna | Centrum Sportu Raszyn

  Informacje
  Sala konferencyjna
  Sportowa 30
  05-090
  Raszyn

  Sala konferencyjna to starannie przygotowana przestrzeń, która jest doskonałym tłem dla wielu różnorodnych wydarzeń. Pomieszczenie ma powierzchnię 103 m2 i pomieści około 80 osób. W sali możemy zorganizować dla Państwa panel dyskusyjny dla wybranych uczestników konferencji lub bufet. Pomieszczenie wyposażone jest w sprzęt audiowideo wysokiej klasy firmy DYNACORD.

  Nagłośnienie firmy Community Distributed Design Series DS5 to pełnozakresowy, kompaktowy, dwukierunkowy system, który jest idealny do instalacji. Z łatwością przewyższając głośniki o większym formacie, DS5 zapewnia wysoką moc, wysoką czułość i realistyczną reprodukcję dźwięku. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi architektonicznemu, który estetycznie dobrze komponuje się w większości środowisk, w połączeniu z odpornością na warunki atmosferyczne odpowiednią do pośredniego użytku na zewnątrz, DS5 może być używany w szerokiej gamie zastosowań związanych z mową i muzyką, posiada wbudowany autoformer, pozwalający na realizację pełnej mocy głośnikowej liniami dystrybucyjnymi 70V lub 100V. Wygodny i dostępny z przodu przełącznik zasilania jest ukryty za obrotowym logo.

  W dniu 15 listopada odbyło się seminarium antydopingowe prowadzone przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów dotyczące globalnego programu antydopingowego. Wszelkie imprezy które odbywają się w CSR są omawiane w sali konferencyjnej.


  Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym obiektem. Jesteśmy przekonani, że centrum konferencyjne spełni wszystkie Państwa oczekiwania względem profesjonalnie zorganizowanych eventów i konferencji.