Zakończyliśmy remont boiska Orlik!
Mamy dla Was świetną wiadomość! Zakończyły się prace modernizacyjne na boisku Orlik, dzięki którym obiekt stał się jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny dla wszystkich użytkowników.
W ramach remontu:
wymieniono nawierzchnię tartanową na boisku wielofunkcyjnym,
zamontowano nowe kosze do gry w koszykówkę,
wymieniono słupki do siatkówki,
wymieniono kostkę brukową.
Boisko jest już gotowe do gry i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy mieszkańców Raszyna i okolic do korzystania z odnowionego obiektu – niezależnie od tego, czy preferujecie koszykówkę, siatkówkę, czy inne formy aktywności sportowej. Do zobaczenia na Orliku! ![]()
![]()
![]()
![]()