Rodzinny Piknik w Raszynie już za nami! Rodzinny Piknik w Raszynie już za nami! To był dzień pełen uśmiechów, rodzinnych chwil i pozytywnej energii! Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną zabawę i fantastyczną atmosferę. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Rodzinnego Pikniku w Raszynie! Rodzinny Piknik w Raszynie już za nami!