Joga w plenerze — pierwsze zajęcia już za nami | Centrum Sportu Raszyn

Joga w plenerze — pierwsze zajęcia już za nami

🧘‍♀️Joga w plenerze — pierwsze zajęcia już za nami!🧘‍♂️

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia jogi na świeżym powietrzu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli za energię, uśmiechy i wspólny relaks wśród zieleni. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji do nas dołączyć to nic straconego — przez cały lipiec spotykamy się w poniedziałki i środy o godzinie 18:00. Zabierz matę, wodę, dobry nastrój i przyjdź do Parku Jordanowskiego. Do zobaczenia w Centrum Sportu Raszyn!

Zobacz też

Informacja!
Informacja!
47. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio!
47. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio!
Drodzy klienci!
Drodzy klienci!
Już jutro widzimy się na pływalni Centrum Sportu Raszyn!
Już jutro widzimy się na pływalni Centrum Sportu Raszyn!
Wszystkie aktualności